Acarlar Nakliyat

Yazılar geri dön

Acarlar Nakliyat

Acarlar Nakliyat yük ve eşya taşıma hizmetlerinde kalite ile uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz ender nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Acarlar Nakliyat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm illerine yapılan yük ve eşya taşımacılığı konusunda, sektörün en tecrübeli firmaları arasında yer almaktadır.

Kuruluş misyonu olarak sürekli ve kaliteli hizmeti ilke edinen Acarlar Nakliyat firmamız, misyon olarak da modern çağda en ileri teknolojiyi kullanarak, ülke ekonomisine artı kazanç sağlayacak faaliyetlerde bulunmayı hedeflemektedir. Acarlar Nakliyat ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

  • Modern nakliye araçları
  • Profesyonel eleman
  • Zamanında ve kaliteli nakliyat
  • Uygun fiyat ve ödeme koşulları

Ev, ofis ve yük taşımacılığında lider Acarlar Evden Eve Nakliyat firmamızın özellikleri arasında yer almakta, her geçen gün hizmet kalitesi daha da artmaktadır.

Acarlar Evden Eve Nakliyat vasıtasıyla yük ve eşya nakliyesi yapmak isteyen tüm müşterilerimize kişiye özel taşıma planları yapılarak nakliyenin tüm aşamaları planlanmakta, müşteri talepleri hizmet başlamadan önce belirlenmektedir.

Acarlar Evden Eve Nakliyat hizmet sonrası oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar önlenerek,  güvenilir nakliyat sağlanmaktadır. Nakliye firması arayan tüm müşterilerin,  fiyat bilgileri de dahil olmak üzere tüm aşamalar hakkında bilgilendirilmesi önemlidir. Bu düşünce doğrultusunda tüm aşamalar Acarlar Evden Eve Nakliyat firması elemanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılarak, müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Acarlar Nakliyat Resim 2
  • Sökülerek taşınması gereken eşyaların demonte işlemleri
  • Balonlu naylonlar ve oluklu mukavvalarla güvenilir ambalajlama
  • Beyaz eşya ve elektronik cihazların ekstra korumaya alınması
  • Özenle taşıma ve düzenli istifleme

Nakliyatın güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için, Acarlar Nakliye firmamız elemanlarımız tarafından tüm nakliye işlemlerinde uygulanan yöntemlerdir.

Acarlar Nakliye, ofis ve ev eşyası taşımacılığının dışında parsiyel yükler ve özel yüklerin taşınması konusunda da üstün kalitede hizmetler sunmaktadır. Zamanında ve sorunsuz nakliyat konusunda sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Acarlar Şehir İçi Nakliyat firmamız, her türlü yüke uygun nakliye araçları ile tüm Türkiye’ye hizmet götürmektedir.

Gelişen ekonomi ve yapılaşmanın etkisi ile oldukça büyük önem kazanan nakliye sektörü, karayolu taşımacılığındaki en büyük lojistik destek unsuru haline gelmiş bulunmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak kurumsallaşmaya hız veren Acarlar Şehir İçi Nakliyat firmamız, gerek personel yapısı, gerekse nakliye araçlarının modernizasyonu konusunda önemli aşamalar kaydederek, sektörde lider firmaların konumuna yükselmiştir.

Acarlar Nakliyat da Ev, Ofis Eşyası ve Yük Nakliyesinde Sigortanın Önemi

Acarlar Şehir İçi Nakliyat, müşterilerin talep etmesi halinde yük ve eşyaların sigortalanmasına yönelik evrakları hazırlayarak müşteri onayına sunmaktadır. Acarlar Şehir İçi Kamyonet olarak sigorta hakkındaki tüm detayların müşteri tarafından eksiksiz olarak bilinmesi, herhangi bir olumsuzlukta mağduriyet yaşanmaması için önemli bir husustur.

Acarlar Nakliyat Resim 3

Sigorta yük veya eşyanın nakliye aracına yüklenmesiyle başlayıp, son adrese teslim edilmesi arasında geçen süreler içerisinde geçerlidir. Acarlar Ambar olarak yaşanması muhtemel tüm olumsuzluklardan etkilenmeden nakliye yaptırmak mümkün olmaktadır. Acarlar Parça Eşya Taşıma firmamızla iletişime geçin.

Bilindiği gibi, uzman olmayan firmaların baştan savma şekilde yaptığı ambalajlama ve düzensiz yükleme soncunda önemli müşteri kayıpları yaşanmakta ve zarar hiçbir şekilde tazmin edilmemektedir. Nakliye firması arayışlarında bu detay mutlaka akılda tutulmalıdır.

Nakliyatta Zamanında Teslimat Önemlidir

Acarlar Kamyonet, gerek ev veya ofis eşyası taşımacılığında, gerekse yük çeşitlerinin nakliyesinde belirlenen süreler içerisinde teslimat yapmayı bir gereklilik olarak görmektedir. Çünkü özellikle ev ve ofis eşyasını nakletmek isteyen kişiler için zamanın önemi büyüktür. Eski ev veya ofisteki tüm eşyalar toparlandığı için düzenli şekilde çalışmak veya yaşam sürmek oldukça zordur.

Söz verilen sürede nakliyat sağlanmadığı takdirde müşteri önemli zararlara uğramaktadır. Acarlar Eşya Depolama firmamız profesyonel hizmet anlayışı gereği, yapılan tüm nakliye anlaşmalarına uygun olarak her türlü şartta, zamanında teslimatı ilke edinmiştir. Mesafe ve yükün cinsine bakılmaksızın tüm hizmetler periyodik bir planlama ile müşterinin istediği zaman dilimlerinde gerçekleşmektedir.

Ev, Ofis Eşyası ve Yük Taşımacılığında Uygun Fiyat

Acarlar nakliyat, kuruluş felsefesinin gereği olarak, tüm yük ve eşyaların taşınmasında en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden firmamıza gelen nakliye talepleri değerlendirilirken, fiyatın uygun tutulması firmamızın vazgeçilmez prensipleri arasında yer almaktadır.

Acarlar Nakliyat Resim 4

Kuruluşundan günümüze kadar fiyatlandırma konusunda gerekli hassasiyeti gösteren Acarlar Asansörlü Nakliyat firmamız, bir kere kazanmak yerine, az ama düzenli kazancı tercih etmektedir. Uygun fiyat politikası sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerinde tercih sıralamasında ilklerde olan Acarlar Nakliyat firmamız, tüm yük ve eşyaları aynı özenle ve dikkatle nakletmektedir.

Acarlar Nakliyat firmamız haftanın her günü 24 saat hizmet prensibine uygun olarak nakliye taleplerine açık bulunmaktadır. İletişim hatlarımızdan Acarlar Nakliyat firmamıza ulaşarak nakliye fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Acarlar Nakliyat İletişim

Acarlar da bir çok işi hakkıyla yerine getirerek öncü firmalardan biri haline geldik. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Aşağıda bulunan hızlı iletişim adresinden bize ulaşabilir yada İletişim Sayfamıza Gidebilirsiniz.

0533 929 95 77
0544 947 45 10

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön