• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339299577

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Nakliyat şirketi olarak tüm Türkiye’de taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Tüm taşınma ve evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırmak için hizmetinizdeyiz. Çekmeköy Nakliyat hizmetleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile güvenli ve sağlam bir şekilde itinayla taşınmanıza yardım ediyoruz.

Çekmeköy Nakliyat

Severek kullandığınız eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için işimizin her aşamasında oldukça özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın demonte edilmesi gerektiğinde teknik ekibimiz özenle mobilyalarınızı söküyor ve güvenli bir şekilde paketlemesini gerçekleştiriyor.

Bu sayede nakliyat hizmetlerinizi oldukça güvenli ve kolayca yerine getiriyoruz. Uygun fiyata sağlam bir nakliyat hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yaş Nakliyat olarak memnuniyet garantisi ile her daim yanınızdayız.

 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve taşınmanız gerektiğinde bir taşınma işleminin gerektirdiği tüm ihtiyaçlarınız için bir çözümümüz var. Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz, bu sayede Çekmeköy’un en tecrübeli firmalarından biriyiz.

İşinde uzman profesyonel ekibimiz sayesinde tüm taşımacılık faaliyetlerini layıkıyla yerine getirmekteyiz. İster küçük ister büyük tüm evden eve nakliyat ihtiyaçlarını Çekmeköy nakliyat hizmeti kapsamında, kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetimizi yerine getirirken dikkat ettiğimiz birçok unsur bulunmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti, genel olarak şu aşamaları barındırır:

 • Taşınma özelliklerinin detaylarının alınması
 • Bu detaylara göre fiyat verilmesi
 • Nakliyat işlemine belirlenen gün ve saatte başlanılması
 • Eşyaların toplanması
 • Gerekli görülen mobilyaların sökülmesi
 • Taşınacak tüm eşyaların koruyucu ambalaj ile paketlenmesi
 • Gerekli durumlarda asansör kurulumu
 • Taşınacak malların özenli bir şekilde araca yüklenmesi
 • Aracın yeni adrese götürülmesi
 • Taşımanın gerçekleşmesi için gerekirse asansör kurulması
 • Eşyaların yeni eve getirilmesi
 • Gerekli kurulumların yapılması
 • Ev sahibinin isteğine göre mobilyaların yerlerine yerleştirilmesi
 • Temizlik yapılması

Bu adımlar gerçekleştirildikten sonra yeni evinizde sağlıklı ve mutlu bir şekilde oturmanızı dileriz.

 

Çekmeköy Nakliye Firmaları

Çekmeköy büyük bir yerleşim yeri olması sebebiyle çok sayıda nakliye firmasına ev sahipliği yapar. Dolayısıyla Çekmeköy nakliye firmaları arasında rekabete neden olur. Rekabet dolayısıyla Çekmeköy’da taşımacılık hizmetleri genelde uygun fiyatlı yapılır. Yine de bazı firmalar gereğinden fazla fiyat talep edebilir.

Bunun önüne geçmek için iyi bir piyasa araştırması yapmanız gerekebilir. Tam tersine bazı firmalar gereğinden ucuz fiyat verebilmektedir. Bu firmaları tercih etmeniz halinde birtakım mağduriyetler yaşamanız olasıdır. Buna örnek olarak nakliye firması evinize geldikten sonra fiyat artışı talebinde bulunabilir. Veya gerekli özeni göstermez ve eşyalarınıza zarar gelebilir.

Bu yüzden nakliye firması seçiminde oldukça dikkatli olunmalıdır. Zararı en aza indirmek için sigortalı taşımacılık yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda nakliye firmasının paketleme yaparken gerekli koruyucu ambalaj kullanıp kullanmadığı da önemli bir unsurdur.

Eğer nakliyat ihtiyacınızın için bizi yani Yaş Nakliyat’ı seçerseniz hizmetimizin gerekli tüm kriterlere uyduğundan emin olabilirsiniz. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çok çaba sarf ediyoruz ve nakliyenin tüm aşamalarını detaylıca planlıyoruz. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı taşımacılık yapan bir nakliye firmasıyız.

Çekmeköy Nakliyat

 

Çekmeköy Ucuz Nakliyat

Çekmeköy nakliyat hizmetleri için ucuz bir nakliyat firması arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Verdiğimiz hizmetin kalitesine göre en uygun fiyat veren nakliye firması olmaktan gurur duyuyoruz. Her türlü ofis ve işyeri nakliyesi için bizi tercih etmelisiniz.

Bu sayede hem en uygun fiyat avantajlarından yararlanır hem de gözünüz arkada kalmadan nakliye ihtiyacınızı çözmüş olursunuz. Ucuz nakliyat hizmetimizi ekibimize ve sektördeki tecrübemize borçluyuz. Taşınma işlemini en kısa sürede ve buna rağmen oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güçlü ve deneyimli ekibimiz sayesinde 10 kişinin yapabileceği işi 5 kişi yapabilmekteyiz. Bu sayede hizmet kalitemizden asla ödün vermeden size Çekmeköy ucuz nakliyat hizmetini sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Çekmeköy Kamyonet

Çekmeköy kamyonet taşımacılığında en iyi nakliye firmasıyız. Her büyüklükteki taşıma servisimiz için çeşitli büyüklerde kamyonetlerimiz bulunmakta. Nakliye hizmetini verimli gerçekleştirmek ve siz müşterilerimize fazla fiyat yansıtmamak için ihtiyacınıza uygun boyutta araçlar kullanmaktayız.

Bu sayede hem eşyalarınız daha güvenli taşınır hem fazla fiyat ödemenizi engelleriz. Her aşamada kaliteli nakliye hizmeti için Yaş Nakliyat’ı tercih edin, pişman olmayın. İşimizi en iyi şekilde yerine getirmek için son model kamyonetler kullanmaktayız.

Tüm araçlarımızın bakımları düzenli yapılmaktadır. Böylece araçlarımız yolda kalmaz ve taşınma hizmetimizi kesintisiz ve sorunsuz gerçekleştirmiş oluruz. Aynı zamanda bakımları yapılmayan araçlar trafik kazası riski oluşturacağından eşyalarınız zarar görebilir.

Bunun için firma seçiminde kamyonetin bakımlarının düzenli yapıldığına dikkat etmek gerekir. Yazımızda bir taşıma işleminin tüm ince detaylarını siz müşterilerimize aktarmaktayız. Bu sayede bizi tercih etmeseniz bile en güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakliye hizmeti alabilirsiniz. Çalıştığımız sektöre çok değer veriyoruz, insanları yeni evlerine veya işyerlerine taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Çekmeköy Ambar

Çekmeköy nakliyat hizmetimizin yanında aynı zamanda ambar hizmeti de vermekteyiz. Bu sayede yeni evinize sığmayan eşyalarınız için depolama çözümü sunabilmekteyiz. Eğer yeni eviniz ile yaptığınız hesaplar tutmazsa sığmayan mobilya ve eşyalarınızı eşya depolama hizmetimiz ile güvenle depolayabiliriz.

Bu iş için kullandığımız ambar ve depolar kesinlikle rutubet ve nemden uzaktır. Bu sayede eşyalarınızı istediğiniz sürede zarar görmeden saklayabiliriz. Aynı zamanda depolarımız güneş ışığından korunmaktadır. Nem ve güneş ışığından korunarak depolanan eşyalarınızı ilk günkü gibi saklıyoruz.

Geniş ambarlarımız sayesinde tüm eşyalarınız için uygun fiyatlı depolama sağlayabilmekteyiz. Ayrıca depo ve ambarlarımız haşere ve zararlı böceklere karşı ilaçlanmaktadır. Eşyalarını tam anlamıyla ilk günkü gibi saklıyoruz. Tozlanmaması için koruyucu ambalajlar ile paketlemesini gerçekleştiriyoruz.

Çekmeköy Nakliyat

Aşağıdaki durumlarda Çekmeköy Ambar hizmetimizi kullanabilirsiniz:

 • Yurtdışına geçici süreli çıkmanız durumunda
 • Eşyalı bir eve taşınmanız durumunda
 • Çekmeköy’dan geçici süreli ayrıldığınızda ve kira ödemek istemediğinizde
 • Fazla gelen eşyaları atmak veya satmak istemediğinizde
 • Değerli eşyalarınızı güvenle depolamak istediğinizde

 

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık

Bazı durumlarda nakliye hizmetimize ek olarak Çekmeköy asansörlü taşımacılık hizmetimizi tercih etmeniz gerekebilir. Taşınabilir asansör ekipmanımız sayesinde bu ihtiyacınızı kolayca yerine getirebiliyoruz.

Kısa sürede kurulabilen ve sökülebilen taşımacılık asansörü ile vakit kaybetmeden evinizi taşıyabiliyorsa. Eğer binanızda veya yeni adresinizde nakliye için uygun bir asansör bulunmuyorsa merak etmenize gerek yok.

Kendi asansörümüzü yanımızda getiriyoruz. Zemin kat ve 1. kat için genellikle merdivenleri kullanmayı tercih ediyoruz. Fakat daha yüksek katlarda taşıma işlemini daha kolay gerçekleştirmek için asansör kullanmamız gerekebilir. Eğer uygun bir asansör yok ise kendi asansörümüz oldukça pratiktir ve eşyalarınızı güvenle taşır.

Asansörlü taşımacılık için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktayız. Aynı zamanda asansör ile çok daha hızlı bir şekilde çalışabilmekteyiz. Tüm asansörlü nakliye hizmetleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Çekmeköy Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Çekmeköy’a taşınmanızı sağlamaktayız. Aynı zamanda Çekmeköy’dan ayrılmanız durumunda istediğiniz şehre eşyalarınızı taşıyabiliriz. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Düşük yakıt tüketimine sahip araçlarımız ile en uygun fiyata taşıma yapmaktayız. Bizi tercih ettiğinizde, Çekmeköy şehirlerarası nakliyat için en uygun fiyatları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha uygun fiyata nakliye hizmeti sağlamak için kullandığımız bir yöntem vardır.

Sizden başka biri, sizin bulunduğunuz şehre taşındığında aracın boş bir şekilde geri dönmemesi için sizin taşındığınız tarihle ayarlama yapıyoruz. Bu sayede bir miktar daha uyguna şehirlerarası nakliye gerçekleştirebiliyoruz. Çekmeköy nakliyat hizmeti kapsamında şehirlerarası taşımacılık seçenekleri için Yaş Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

 

Çekmeköy Nakliyat Fiyat Al

Nakliye ve taşıma hizmeti fiyatlarımız oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatları belirleyen çok sayıda farklı unsur bulunmaktadır. Bu yüzden ortalama bir fiyat veremiyoruz. Ne dersek diyelim evdeki hesap çarşıya uymayacaktır.

En doğru ve kesin Çekmeköy nakliyat fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz. Çekmeköy’un en kaliteli aynı zamanda en uygun fiyatlı nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun süredir bu sektörde hizmet verdiğimiz için oldukça tecrübeliyiz. Başarımızı tecrübemize ve işini yapan özverili ekibimize borçluyuz. Tüm taşınma hizmetlerinde yanınızdayız.

Aşağıda nakliyat fiyatlarını değiştiren çeşitli unsurları görebilirsiniz:

 • Hangi ilde olduğunuz
 • Hangi ile taşınacağınız
 • Adresler arası mesafe
 • Evin veya işyerinin bulunduğu kat
 • Asansörlü taşımacılığa ihtiyacınız olup olmadığı
 • Eşya ve mobilya miktarı
 • Mobilyaların söküme ve montaja ihtiyacı olup olmadığı
 • Taşınma zamanı
 • Ek hizmetler

 

Çekmeköy Nakliyat Ek Hizmetleri

Taşınma günümüzde oldukça önemli bir ihtiyaç. Çok severek aldığınız eşyaları arkanızda bırakmamanız için bir nakliyat hizmetine ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınıza göre Yaş Nakliyat olarak sunduğumuz farklı ek hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çekmeköy Nakliyat

Herkesin tercihleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla siz müşterilerimizin farklı ihtiyaçları olması doğaldır. Yaş Nakliyat olarak sizin yerinize bu ihtiyaçları düşünmek için varız. Aşağıda sunduğumuz Çekmeköy nakliyat ek hizmetlerinin bir listesini bulabilirsiniz:

 

Evcil Hayvan Taşınması

Evinizi taşırken evcil hayvanınızı taşımak için bir çözüme ihtiyacınız var ise bu hizmetimiz tam size göre. Özellikle büyük boyuttaki köpeklerinizi taşımak bazen zor olabilmektedir. Veya birden çok sayıda evcil hayvana sahipseniz hepsini arabanıza sığdırmakta zorlanabilirsiniz.

Eşyalarınızı taşımanın yanında evcil hayvanınızı da taşıyoruz. Bunun için önceden haber vermeniz durumunda evcil hayvanınızın sığabileceği boyutta bir kafes ayarlayabilmekteyiz. Merak etmeyin evcil hayvanınızla en iyi şekilde ilgileneceğiz. İşletmemiz tamamen hayvan dostu bir işletmedir.

 

Eşyaların Paketlenmesi

Kişisel eşyalarınız toplamak için vaktiniz mi yok? Veya buna üşeniyor musunuz? Mobilya harici tüm eşyaları paketleme hizmetimiz bulunmaktadır. Kişisel eşyalarınızı sizin yerinize özenle ve dikkat ederek paketleyebiliriz. Bu sayede size ekstra zaman kazandırmış oluruz. Eşya paketleme hizmetimiz özel kutu ve koruyucu ambalajlar ile yapılmaktadır. Hiçbir şekilde aklınız kalmasın, eşyalarınız bize emanet.

 

Piyano Nakliyesi

Piyano nakliyesi oldukça özel ve gerekli bir hizmetimizdir. Diğer mobilyalarınıza kıyasla piyanolar çok daha hassastır. Bu yüzden hem taşınırken hem paketlenirken dikkatli davranmak gerekir. Piyanoların akordu kolaylıkla bozulabilir ve iç aksamı zarar görebilir.

Bunun gerçekleşmemesi için bu alanda deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz. Yıllardır 100’ün üzerinde piyano taşıdık, gözünüz gibi baktığınız piyanonuza nasıl davranacağımızı biliyoruz. Piyano nakliye hizmetimiz genellikle asansörlü taşıma ile birlikte tercih edilmektedir.

 

Antika ve Değerli Eşyaların Taşınması

Antika durumdaki eşyalar yıllara meydan okudukları için çok daha hassaslardır. Aynı zamanda diğer değerli eşyalarınız için de çok daha özenli ve güvenli paketleme sağlamaktayız. Son teknoloji paketleme çözümlerimiz ile eşyalarınızı tamamen güvenli bir şekilde taşıma sözü veriyoruz.

 

Asansörlü Taşımacılık

Asansör gereken durumlarda bu hizmetimiz ek ücrete tabidir. Bunun sebebi ekstradan taşıma, kurulum ve söküm maliyetinin olmasıdır. Genellikle 2 ve daha yüksek katlardaki müşterilerimizin taşınmasını asansör ile gerçekleştirmekteyiz.

Son teknoloji taşınabilir asansör cihazımız eşyalarınız için oldukça güvenlidir. Herhangi bir arıza olması durumunda otomatik olarak kendini durdurur. Bu sayede ekstra güvenlik sağlar.

 

 

Doğrudan İletişim Numaramız:   0(543) 236 82 99         

Nakliye Telefon Numarası

 

Ayrıca İstanbul Nakliyat ve Ümraniye Nakliyat hizmetimize de göz atabilirsiniz.

 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz