• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339299577

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. İlk zamanlar tek araç ve dışarıdan toplama elemanlarla başlayan yolculuğumuz şimdi birçok araç ve profesyonel kadrolarımızla devam etmekte. Her zaman işimizi en muntazam şekilde yapmanın gayreti ve çabasıyla geçen 20 yılın ardında sektörde iyi bir yer edindik. 

Yirmi yıldır İstanbul' un yükünü taşıyoruz. Uzun süredir Marmara bölgesinin yükünü sırtlanıyoruz. Yolculuğumuzun başladığı İstanbul firmamız için çok önemli ve vaz geçişmezdir. Her ne kadar evden eve nakliyat ile başlasak da artık günümüzde gelişen sanayi ve atölyeler sayesinde taşımalarımızın çoğu yük taşımacılığıdır. 

 

Vizyonumuz

Birçok aracımızı geleceği ön görerek tasarlıyoruz ediyoruz. Kasalarının uzunluğu ve yüksekliği yaptığımız değişikliklerden birisi. Bunun yanında taşıma yapılacak evlerin merdiven boşlukları oldukça dar olduğundan taşınamayan yükleri asansörlü taşıma araçlarımızla katlara çıkartıyoruz. Eski mahallelerin darlığından dolayı dar ve uzun araçlarımız bulunmakta. 

Her türlü iş için araç yelpazemizi geliştirmekteyiz. En küçük işten en büyük işlere kadar her taşımaya ayrı araç tahsis edilmelidir. Eğer boyutlara göre araç seçilmese büyük işlerde ekstra sefer ya da küçük işlerde yüksek maliyet söz konusu olabilmekte.

 

Misyonumuz

Nakliye işi günümüz şartlarında bilindiği üzere çok maliyetli bir iştir. Haliyle bu maliyet ister istemez müşterilere yansımaktadır. Bizim 20 yıldır kendimize edindiğimiz görevimiz ise bu maliyetleri minimum da tutup müşterilerimize en uygun teklifleri sunmaktır. Bunun içinde her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. 

Araçlarımızı yenileyerek yakıt ve bakım masraflarını düşürüyoruz. Böylelikle sizlere en ucuz nakliye imkânı sunuyoruz.

 

 

 

 

Doğrudan İletişim Numaramız:   0(543) 236 82 99         

Nakliye Telefon Numarası